Modlitba za farnosti – Brno

Farnost Datum
Adamov 4. září
Archlebov 5. dubna
Babice u Lesonic 1. února
Babice nad Svitavou 28. srpna
Batelov 1. srpna
Bavory 29. března
Bedřichov u Lysic 1. prosince
Běhařovice 1. března
Benešov u Boskovic 9. prosince
Benetice 9. května
Bílovice nad Svitavou 1. listopadu
Biskupice u Hrotovic 6. března
Bítov 1. října
Blansko 3. září
Blažovice 2. prosince
Blížkovice 5. března
Blučina 9. října
Bobrová 28. května
Bohdalice 5. srpna
Bohdalov 14. dubna
Bohuňov 4. ledna
Bohuslavice u Kyjova 27. července
Bohutice 28. srpna
Boleradice 8. dubna
Borkovany 9. dubna
Bory 4. června
Bořetice u Hustopečí 23. června
Bořitov 28. prosince
Boskovice 10. prosince
Bošovice 2. dubna
Božice 17. srpna
Branišovice 26. srpna
Brankovice 9. června
Bratčice 13. listopadu
Brno – Bystrc 2. listopadu
Brno – Grohova (rekt.) 12. července
Brno – Husovice 10. září
Brno – Jezuité (rekt.) 19. července
Brno – Kapucíni (rekt.) 7. května
Brno – Kohoutovice (f. Brno – Žebětín) 13. července
Brno – Komárov 30. října
Brno – Komín 1. listopadu
Brno – Královo Pole 25. října
Brno – Křenová 21. července
Brno – Lesná 29. října
Brno – Líšeň 27. října
Brno – Líšeň – Duch Svatý 4. března
Brno – Obřany 31. října
Brno – Řečkovice 3. listopadu
Brno – Staré Brno 14. července
Brno – sv. Alžběta (f. Brno – Staré Brno) 18. července
Brno – sv. Jakub 11. července
Brno – sv. Janů 17. července
Brno – sv. Leopold (fil.) 20. července
Brno – sv. M. Magdaléna (rekt.) 22. července
Brno – sv. Michal (rekt.) 23. července
Brno – sv. Tomáš 15. července
Brno – Tuřany 25. listopadu
Brno – Zábrdovice 16. července
Brno – Žabovřesky 24. ledna
Brno – Žebětín 26. října
Brno – Židenice 27. října
Brod nad Dyjí 1. dubna
Brtnice 1. září
Brumovice na Moravě 6. srpna
Břeclav 4. července
Břeclav – Poštorná 4. května
Březí u Osové Bítýšky 25. března
Březí u Mikulova 13. června
Březník 24. února
Břežany u Znojma 17. srpna
Bučovice 26. července
Budeč 19. ledna
Budišov u Třebíče 2. června
Budkov 20. ledna
Bulhary 7. dubna
Bystřice nad Pernštejnem 26. prosince
Cetkovice 11. prosince
Citonice 11. srpna
Cizkrajov 13. ledna
Čáslavice 15. února
Častohostice 26. února
Čebín 18. října
Čejkovice 7. srpna
Černá Hora 6. ledna
Černovice u Boskovic 26. září
Červená Lhota 6. května
Český Rudolec 10. ledna
Čučice 6. listopadu
Dačice 17. ledna
Dačice, karmelitky 5. července
Dalečín 27. prosince
Dalešice 7. února
Dambořice 3. dubna
Deblín 16. října
Dešná u Dačic 28. ledna
Diváky 12. dubna
Dlouhá Brtnice 18. května
Dlouhá Lhota 30. prosince
Dobré Pole 29. března
Dobročkovice 13. září
Dobřínsko 4. listopadu
Dolní Bojanovice 8. srpna
Dolní Cerekev 18. září
Dolní Dunajovice 1. dubna
Dolní Kounice 17. listopadu
Dolní Loučky 25. září
Dolní Věstonice 29. března
Domamil 2. února
Domašov 6. prosince
Doubravice nad Svitavou 7. září
Doubravník 28. září
Drásov 23. října
Dražovice 10. června
Drnholec 21. března
Drnovice 22. března
Dubňany 11. srpna
Dukovany 5. listopadu
Dyjákovice 11. června
Dyjákovičky 25. června
Dyje 22. srpna
Fryšava pod Žákovou horou 17. září
Hartvíkovice 23. února
Havraníky  12. srpna
Herálec pod Žákovou horou 20. září
Heraltice 13. května
Heřmanov u Velké Bíteše 25. května
Hevlín 8. června
Hluboké Mašůvky 24. srpna
Hnanice 21. srpna
Hodonice 20. srpna
Hodonín 10. srpna
Horní Bojanovice 17. června
Horní Břečkov 7. října
Horní Dubňany 8. listopadu
Horní Dunajovice 15. března
Horní Kounice 28. února
Horní Slatina 29. ledna
Horní Štěpánov 14. prosince
Horní Újezd u Třebíče 12. února
Horní Věstonice 29. března
Hostěradice 19. března
Hostim 3. března
Hovorany 14. srpna
Hrabětice 6. června
Hrádek u Znojma 5. června
Hrotovice 7. února
Hrušovany nad Jevišovkou 7. června
Hustopeče u Brna 15. června
Hvězdlice 3. srpna
Chlum u Třebíče 16. dubna
Chvalatice 1. října
Chvalkovice u Bučovic 4. srpna
Chvalovice 28. června
Ivančice 7. listopadu
Ivaň 23. září
Jakubov u Mor. Budějovic 20. února
Jamné u Jihlavy 15. dubna
Jámy 15. září
Jaroměřice nad Rokytnou 16. února
Jaroslavice 9. června
Jedovnice 2. září
Jemnice 23. ledna
Jevišovice 2. března
Jevišovka 21. března
Jihlava – Matky Boží 3. září
Jihlava – sv. Jakub 2. září
Jimramov 24. prosince
Jinošov 19. února
Jiřice u Miroslavi 27. srpna
Kadov u Miroslavi 18. srpna
Kamenice u Jihlavy 13. dubna
Kdousov 24. ledna
Klentnice 29. března
Klobouky u Brna 7. dubna
Kněžice u Třebíče 28. října
Knínice u Boskovic 12. prosince
Kobeřice u Brna 28. března
Kobylí na Moravě 13. srpna
Komořany 28. dubna
Koněšín 24. února
Konice u Znojma 12. srpna
Korolupy  1. října
Kostelec u Jihlavy 10. září
Kostelní Myslová 24. dubna
Kostelní Vydří 16. ledna
Královopolské Vážany 29. dubna
Krasonice 22. ledna
Krhov 8. února
Krumvíř 6. dubna
Křenovice u Slavkova 27. ledna
Křepice u Hustopečí 25. září
Křetín 3. ledna
Křižanov 21. května
Křižanovice u Bučovic 24. července
Křoví 17. února
Křtiny 20. srpna
Kučerov 6. srpna
Kunštát na Moravě 9. ledna
Kurdějov 23. června
Kuřim 12. října
Lančov 10. října
Lanžhot 9. července
Lažánky 14. října
Lednice na Moravě 28. června
Lechovice 2. srpna
Letonice 16. července
Letovice 2. ledna
Lipník u Hrotovic 5. února
Lipolec 11. ledna
Lipovec u Blanska 5. září
Lipůvka 20. října
Lísek u Bystřice nad Pernšt. 23. prosince
Litobratřice 26. srpna
Litohoř 4. února
Loděnice u Mor. Krumlova 19. srpna
Lomnice u Tišnova 21. září
Lovčice u Kyjova 28. července
Lubnice 1. října
Luka nad Jihlavou 11. dubna
Lukov u Mor. Budějovic 13. února
Lukov u Znojma 7. října
Luleč 18. března
Lužice u Hodonína 1. července
Lysice 29. prosince
Malešovice 14. listopadu
Martínkov 10. února
Mašovice 18. srpna
Matějovec 14. ledna
Medlov nad Jihlavou 11. listopadu
Měnín 11. října
Měřín 17. dubna
Mikulčice 3. července
Mikulov na Moravě – sv. Jan 29. března
Mikulov na Moravě – sv. Václav 29. března
Mikulovice u Znojma 11. března
Milonice 30. července
Milovice u Mikulova 25. října
Miroslav 21. srpna
Modřice 18. listopadu
Mohelno 22. února
Moravany 19. listopadu
Moravec 25. května
Moravská Nová Ves 29. června
Moravské Budějovice 14. února
Moravský Krumlov 9. listopadu
Moutnice 11. dubna
Mrákotín 25. dubna
Mutěnice 15. srpna
Myslibořice 11. února
Načeratice 23. srpna
Náměšť nad Oslavou 20. února
Násedlovice (f. Žarošice) 4. dubna
Našiměřice 25. srpna
Nedvědice pod Pernštejnem 23. září
Němčičky 16. června
Nemotice 21. června
Neslovice 30. listopadu
Netín 25. května
Nevojice 25. července
Nikolčice 6. října
Nížkovice 8. listopadu
Nosislav 27. září
Nová Říše 16. května
Nové Město na Moravě 11. září
Nové Sady 12. ledna
Nové Syrovice 14. února
Nové Veselí 13. září
Novosedly 21. března
Nový Přerov 21. března
Obyčtov 30. května
Ochoz u Brna 20. března
Okříšky 8. července
Olbramkostel 5. října
Olbramovice u Mor. Krumlova 25. srpna
Oleksovice 13. března
Olešná na Moravě 19. září
Olešnice na Moravě 8. ledna
Olšany u Dačic 23. dubna
Olší u Tišnova 29. září
Opatov na Moravě 20. května
Ořechov – sv. Jiří 26. listopadu
Ořechov – Všech svatých 20. listopadu
Oslavany 8. prosince
Osová Bítýška 24. května
Ostrov nad Oslavou 1. června
Ostrov u Macochy 31. srpna
Ostrovačice 2. prosince
Otnice 24. března
Palupín 23. března
Panské Dubenky 27. dubna
Pasohlávky 15. listopadu
Pavlice 3. března
Pavlov u Mikulova 29. března
Pavlov u Stonařova 19. května
Pavlov u Radostína nad Osl. 19. dubna
Perná 27. března
Petrovice u Blanska 8. září
Petrovice u Mor. Krumlova 8. března
Podivín 30. června
Podolí u Brna 19. března
Pohořelice 29. září
Popelín 23. dubna
Popice u Hustopečí 14. června
Popice u Znojma 29. srpna
Pouzdřany 21. června
Pozořice 18. června
Prace 21. listopadu
Práče 31. května
Pravlov 16. listopadu
Prosetín u Bystřice nad Pernšt. 22. prosince
Prosiměřice 17. března
Protivanov 13. prosince
Prušánky 10. července
Předín 12. května
Předklášteří 17. října
Přibice 8. října
Přibyslavice 11. května
Přímětice 11. srpna
Přísnotice 7. října
Pyšel 25. února
Radešínská Svratka 23. května
Radkov u Telče 22. dubna
Radkovice u Hrotovic 7. března
Radostín nad Oslavou 10. dubna
Rájec nad Svitavou – Jestřebí 1. září
Rajhrad 22. listopadu
Rajhrad – těšitelky (f. Rajhrad) 31. prosince
Rakvice 30. června
Rancířov 31. ledna
Rančířov u Jihlavy 5. září
Ratíškovice 9. srpna
Rokytnice nad Rokytnou 9. února
Rosice u Brna 7. prosince
Rostěnice 5. srpna
Rouchovany 27. února
Rousínov u Vyškova 30. dubna
Rovečné 20. prosince
Rozhraní 5. ledna
Rozseč u Třešti 17. května
Rozsochy 25. prosince
Rožná nad Pernštejnem 18. prosince
Ruda 27. května
Rudíkov 3. května
Rybníky (f. Vémyslice) 18. srpna
Růžená 26. dubna
Řeznovice 4. prosince
Sebranice u Boskovic 1. ledna
Sedlec u Mikulova 29. března
Slavkov u Brna 10. listopadu
Slavonice 12. ledna
Sloup v Moravském krasu 9. září
Slup 13. června
Sněžné na Moravě 16. září
Stálky 2. října
Stará Říše 15. května
Staré Hobzí 18. ledna
Starovice 20. června
Starovičky 27. června
Starý Petřín 8. října
Stařeč 3. února
Stonařov 6. září
Strachotice 25. srpna
Strachotín 25. června
Strážek 3. června
Střelice u Brna 28. října
Střížov u Jihlavy 7. září
Střížov – Číměř 6. května
Studená 23. dubna
Sulíkov 7. ledna
Sulkovec 21. prosince
Svatoslav 15. října
Svitávka 15. prosince
Syrovice 29. listopadu
Šafov 1. října
Šakvice 22. června
Šaratice 2. října
Šardice 16. srpna
Šatov  12. srpna
Šitbořice 10. dubna
Šlapanice u Brna 24. listopadu
Štěpánov nad Svratkou 22. září
Štítary na Moravě 30. září
Tasov 26. května
Tasovice 22. srpna
Telč 21. dubna
Telnice 28. listopadu
Těšany 23. března
Těšetice u Znojma 10. března
Tišnov 22. října
Trnava u Třebíče 10. května
Troskotovice 30. března
Troubsko 26. března
Trstěnice u Mor. Krumlova 14. března
Třebětice u Dačic 30. ledna
Třebíč – Jejkov 2. května
Třebíč – město 8. května
Třebíč – zámek 5. května
Třešť 8. září
Tvarožná 21. ledna
Tvrdonice 2. července
Uherčice u Hustopečí 24. června
Uhřínov 18. dubna
Újezd u Brna 28. září
Újezd u Černé Hory 19. října
Únanov 28. února
Unín u Tišnova 27. září
Urbanov 1. května
Valeč u Hrotovic 6. února
Valtice 25. října
Valtrovice 12. června
Vážany nad Litavou 19. října
Vedrovice 29. srpna
Velká Bíteš 18. února
Velké Bílovice 7. července
Velké Němčice 19. června
Velké Pavlovice 26. června
Velký Újezd u Jemnice 25. ledna
Vémyslice 12. března
Věteřov 29. července
Veverská Bítýška 13. října
Veverské Knínice 21. října
Vílanec 9. září
Vísky u Letovic 16. prosince
Višňové u Znojma 9. března
Vladislav 4. května
Vlasatice 12. listopadu
Volfířov 15. ledna
Vranov nad Dyjí 1. října
Vranov u Brna 24. října
Vranovice nad Svratkou 3. října
Vratěnín 26. ledna
Vrbice u Břeclavi 30. prosince
Vrbovec 30. srpna
Vyskytná nad Jihlavou 8. července
Vysočany u Blanska 6. září
Vysoké Popovice 3. prosince
Vysoké Studnice 12. dubna
Zaječí 6. července
Zbraslav u Brna 5. prosince
Zbýšov u Brna 27. listopadu
Zhoř u Jihlavy 20. dubna
Znojmo – Hradiště 13. srpna
Znojmo – Louka 12. srpna
Znojmo – sv. Kříž 9. srpna
Znojmo – sv. Mikuláš 2. srpna
Zvole nad Pernštejnem 19. prosince
Žarošice 2. července
Ždánice 31. července
Žďár nad Sázavou – I 12. září
Žďár nad Sázavou – II 14. září
Žďárec 24. září
Žďárná 17. prosince
Želešice 23. listopadu
Želetava 14. května
Želetice u Kyjova 12. srpna
Žernůvka (f. Deblín) 31. března
Žerotice 16. března
Židlochovice 4. října